Türkiye'nin En İyi Sohbet Odaları

Gel Biraz sohbet edelim.

Bağlantı Politikası

Bağlantı politikasının durumu

https://eglen.net, bu web sitesine [bu bağlantı politikasının şartlarına uygun olarak yapılmış] bağlantıları memnuniyetle karşılar.

[Bu bağlantı politikası, bu web sitesine bağlantı verirken size yardımcı olmayı amaçlamaktadır.] VEYA [Bu web sitesini kullanarak, bu bağlantı politikasının hüküm ve koşullarına tabi olmayı kabul etmiş olursunuz.]

https://eglen.net’e bağlantılar

https://eglen.net’e yönlendiren linkler yanıltıcı olmamalıdır.

Her zaman uygun bağlantı metni kullanılmalıdır.

[Zaman zaman web sitemizin URL yapısını güncelleyebiliriz ve aksini yazılı olarak kabul etmedikçe, söz konusu bağlantıları güncellemekten siz sorumlusunuz.] Bu web sitesine bağlantı vermek için (veya başka bir şekilde) logomuzu açıkça belirtmeden kullanmamalısınız. yazılı izin.

Bu web sitesinin içeriğini çerçevelememeli veya bu web sitesinin içeriğiyle ilgili olarak benzer herhangi bir teknoloji kullanmamalısınız.

Bu web sitesinden bağlantılar

Bu web sitesi, üçüncü şahısların sahip olduğu ve işlettiği diğer web sitelerine bağlantılar içerir. Bu bağlantılar onay veya tavsiye niteliğinde değildir.

https://eglen.net’in üçüncü şahıs web sitelerinin içerikleri üzerinde herhangi bir kontrolü yoktur ve https://eglen.net bunlar veya bunları kullanımınızdan doğabilecek herhangi bir kayıp veya zarar için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bağlantıların kaldırılması

Kontrolünüzde olan bir https://eglen.net bağlantısının silinmesini talep etmemiz durumunda, bağlantıyı derhal sileceğinizi kabul etmektesiniz.

Web sitenize https://eglen.net üzerinde yer alan bir bağlantıyı kaldırmamızı isterseniz, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin. Çıkarmayı talep etmek için yasal bir hakkınız yoksa, bu tür bir kaldırmanın bizim takdirimize bağlı olacağını unutmayın.]

Bu bağlantı politikasındaki değişiklikler

Bu bağlantı politikasını, bunun yeni bir sürümünü yayınlayarak herhangi bir zamanda değiştirebiliriz.

İnternet sitesi.

Bize Ulaşın

Bu bağlantı politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıda belirtilen ayrıntıları kullanarak bizimle iletişime geçin:

İletişim E-postası: info@eglen.net ,Tüm Hakları Saklıdır.