Türkiye'nin En İyi Sohbet Odaları

Gel Biraz sohbet edelim.

Dış Bağlantı Politikası

https://eglen.net programımız için en yararlı bilgileri içerdiğini kendi takdirimize göre belirlediğimiz bilgileri sağlayan diğer harici web sitelerine bağlantılar. Birçok site çok yararlı bilgiler sağlarken, https://eglen.net yalnızca en yararlı içeriği sağlayan sitelere bağlantı verir.

Daha faydalı siteler dikkatimizi çektikçe bu bağlantılar herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir harici bağlantının tek amacı bu siteyi müşterilerimiz için zenginleştirmektir. Bu sitede link verilmesine yönelik tüm talepler, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Genel olarak, harici web siteleri, aşağıdakilerden herhangi birini içermeleri, önermeleri veya çıkarımları yapmaları halinde https://eglen.net } amaçlarını karşılamaz:

 1. Politik, çevresel veya sosyal açıdan tartışmalı konuların, konuların veya adayların savunulması veya bunlara karşı çıkılması.
 2. Herhangi bir kişiyi veya kişi sınıfını aşağılamak veya teşvik etmek.
 3. Her yaştan okuyucu veya izleyici için uygun olmayan harici içerik veya ürünleri veya hizmetleri her yaştan kişiye uygun olmayan işletmelerin bağlantıları veya diğer tanıtımları.
 4. Yasa dışı, şiddet içeren veya sosyal açıdan istenmeyen davranışları teşvik etmek veya kışkırtmak.
 5. Alkol veya tütün ürünlerinin tanıtımı veya bulunabilirliği.
 6. Yasadışı uyuşturucuların tanıtımı veya bulunabilirliği.
 7. Yetişkinlere yönelik veya cinselliğe yönelik eğlence veya materyallerin tanıtımı veya mevcudiyeti.
 8. Silahların tanıtımı, muhalefeti veya mevcudiyeti.
 9. Kumarın tanıtımı, muhalefeti veya kullanılabilirliği.
 10. İşletmeler, ürünler veya hizmetler hakkında etkililik, uygunluk, arzu edilirlik iddiaları veya diğer objektif olmayan ifadeler.
 11. Bir başkasının herhangi bir ticari markasını, telif hakkını veya patent hakkını ihlal eden içerik.
 12. Reklam veya tüketiciyi koruma yasalarını ihlal eden iddialar veya beyanlar.
 13. Makul bir vatandaşın hükümete uygun haysiyet ve terbiyeyi korumayı düşünemeyeceği içerik.

 

Bu liste münhasır olmayan bir listedir. Harici bağlantı politikası yalnızca https://eglen.net dışındaki web siteleri için geçerlidir. Web yöneticisi, bu politikanın uygulanmasını ve sürekli gözetimini izlemek için prosedürler oluşturacaktır. Bu prosedürler, talebin verilmesinden önce bu politikaya uyulmasını sağlamak için https://eglen.net Web sayfasından başka bir sayfaya harici içerik bağlantıları için tüm yeni taleplerin gözden geçirilmesi sürecini içerecektir.

Böyle bir bağlantı için yapılan her istek, aşağıdaki yönergeler kullanılarak değerlendirilecektir:

İçerik alakalı mı?

Site, halihazırda https://eglen.net’te bulunmayan veya bağlantısı verilmeyen bilgiler veya hizmetler sağlıyor mu? Değilse, sitenin kalitesi halihazırda sağlananla karşılaştırılabilir mi veya daha iyi mi?

Site iyi tasarlanmış, kullanımı kolay, tarayıcılar arası uyumlu ve engelli kişiler için erişilebilir mi?

https://eglen.net, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve herhangi bir açıklama yapmadan herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir harici içeriği geri çekme hakkını saklı tutar.