Türkiye'nin En İyi Sohbet Odaları

Gel Biraz sohbet edelim.

DMCA

https://eglen.net’e (“Site”) hoş geldiniz. Başkalarının bizim haklarımıza saygı duymasını beklediğimiz gibi, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası, Başlık 17, Amerika Birleşik Devletleri Yasası, Bölüm 512(c) uyarınca, bir telif hakkı sahibi veya temsilcisi, aşağıda listelenen DMCA Temsilcimiz aracılığıyla bize bir yayından kaldırma bildirimi gönderebilir. Bir internet hizmet sağlayıcısı olarak, DMCA’nın “güvenli liman” hükümleri uyarınca söz konusu ihlal iddialarından muafiyet talep etme hakkına sahibiz. Bize iyi niyetli bir ihlal talebinde bulunmak için, aşağıdaki bilgileri içeren bildirimi bize göndermelisiniz:

İhlal Bildirimi – Talep

 

 1. Telif hakkı sahibinin (veya sahibi adına hareket etmeye yetkili birinin) fiziksel veya elektronik imzası;
 2. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın kimliği;
 3. Kaldırılacak ihlal edici materyalin tanımı ve hizmet sağlayıcının materyali bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi. [Lütfen rahatsız edici olduğu iddia edilen çalışmayı tanımlamamıza yardımcı olması için söz konusu sayfanın URL’sini gönderin];
 4. Adınız, fiziksel adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve faks numaranız dahil olmak üzere hizmet sağlayıcının şikayetçi tarafla iletişime geçmesine izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgiler;
 5. Şikayetçi tarafın, materyalin kullanımının telif hakkı temsilcisi tarafından izinsiz kullanıldığına iyi niyetle inandığına dair bir beyan; ve
 6. Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan yere yemin cezası altında, şikayette bulunan tarafın telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

 

Başlık 17 USC §512(f), 17 USC §512(c)(3) uyarınca bir ihlal bildiriminde belirli bilgileri bilerek ve maddi olarak yanlış beyan eden herhangi bir kişiye karşı, masraflar ve avukat ücretleri dahil olmak üzere, hukuki zarar cezaları sağlar.

Tüm yayından kaldırma bildirimlerini İletişim sayfamız aracılığıyla gönderin. Hızlı ilgi için lütfen e-posta ile gönderin.

Aldığımız herhangi bir telif hakkı ihlali iddiasındaki kimliği ve bilgileri ihlalde bulunduğu iddia edilen kişiyle paylaşabileceğimizi lütfen unutmayın. Bir hak talebinde bulunurken, kimliğinizin ve hak talebinizin ihlalde bulunduğu iddia edilen kişiye iletilebileceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Karşı Bildirim – Malzemenin Yenilenmesi

Bir telif hakkı ihlali iddiası nedeniyle yayından kaldırılan bir materyal bildirimi aldıysanız, söz konusu materyalin siteye geri yüklenmesi için bize bir karşı bildirimde bulunabilirsiniz. Söz konusu bildirim, DMCA Temsilcimize yazılı olarak verilmeli ve 17 USC Bölüm 512(g)(3) uyarınca aşağıdaki unsurları büyük ölçüde içermelidir:

 

 1. Fiziksel veya elektronik imzanız.
 2. Kaldırılan malzemenin açıklaması ve malzemenin kaldırılmadan önceki orijinal konumu
 3. Yalan beyanda bulunma cezası altında, malzemenin kaldırılacak veya devre dışı bırakılacak malzemenin yanlışlıkla veya yanlış tanımlanarak kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan.
 4. Adınız, adresiniz ve telefon numaranız ve adresin bulunduğu adli bölge için federal bölge mahkemesinin yargı yetkisini kabul ettiğinize (veya Amerika Birleşik Devletleri dışındaysanız, yargı yetkisine izin verdiğinize) dair bir beyan hizmet sağlayıcının bulunabileceği herhangi bir adli bölge) ve orijinal ihlal bildirimini sağlayan kişi veya şirketten dava tebligatını kabul edeceğinizi kabul edersiniz.
 5. Karşı bildiriminizi İletişim sayfamız aracılığıyla gönderin. E-posta şiddetle tavsiye edilir.

 

Tekrar İhlal Politikası

Telif hakkı ihlalini çok ciddiye alıyoruz. Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’nın tekrar eden ihlal politikası gereklilikleri uyarınca, telif hakkı sahiplerinden gelen DMCA bildirimlerinin bir listesini tutuyoruz ve tekrarlayan ihlalcileri belirlemek için iyi niyetli bir çaba gösteriyoruz. Dahili tekrar ihlalci politikamızı ihlal edenlerin hesapları feshedilecektir.

Değişiklikler

Bu sayfanın içeriğini ve DMCA iddialarını ele alma politikasını herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Herhangi bir değişiklik için bu politikayı sık sık gözden geçirmeniz önerilir.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@eglen.net adresinden bizimle iletişime geçin.